x

Poszukujemy osoby na stanowisko Analityk sprzedaży

Viperprint sp. z o. o. jest nowoczesną firmą stosującą takie technologie druku jak offset arkuszowy, offset arkuszowy UV, druk cyfrowy INDIGO. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na sprzedaży internetowej produktów poligraficznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Analityk sprzedaży

Opis stanowiska:

monitoring konkurencji (zbieranie i analiza danych z różnych źródeł).
analiza efektywności kampanii e-marketingowych.
analiza konkurencji e-commerce.
tworzenie analiz sprzedażowych na potrzeby sklepu.
monitoring danych sprzedażowych i analiza aktualnych trendów w sprzedaży.
analiza aktualnych trendów w e-commerce.

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (marketing i zarządzanie, ekonomia lub nauki ścisłe).
minimum roczne doświadczenie na stanowisku analityka marketingowego lub podobnym.
roczne doświadczenie w branży e-commerce.
komunikatywna znajomość języka angielskiego.
bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych MS Excell, MS Access, podstawowa znajomość Google Analytics.
wysokie zdolności analityczne, dokładność, sumienność.
komunikatywność.
znajomość SQL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie.
możliwość rozwoju zawodowego.
dobrą atmosferę pracy.

CV proszę przesłać na adres rekrutacja@drukarniaviper.pl.
W temacie proszę wpisać Analityk sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że na rozmowy kwalifikacyjne zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci.
Zapewniamy poufność informacji o kandydatach podczas procesu rekrutacyjnego.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)".

Gwarantujemy najwyższą jakość!

Poleć Viperprint