x

Teczkikatr651

Teczki z przezroczystą kieszonką

Teczki z przezroczystą kieszonką to gadżet niezbędny wszędzie tam, gdzie spotykasz się ze swoimi kontrahentami i chcesz im przekazać nie tylko oferty współpracy, lecz także materiały wizualne na płycie CD oraz swoją wizytówkę. Są niezwykle praktyczne i trwałe, dlatego z pewnością posłużą Ci przez długi czas.

Teczki z przezroczystą kieszonką nie tylko pomogą Ci uporządkować firmową dokumentację, lecz także dołożą ważną cegiełkę do pozytywnego wizerunku Twojego przedsiębiorstwa w oczach innych. Obecne na nich logo sprawi dodatkowo, że zbudujesz świadomość marki wśród potencjalnych klientów.

W naszej ofercie odnajdziesz teczki z przezroczystą kieszonką na płytę CD lub wizytówkę. Tworzymy teczki kartonowe, a także skoroszytowe, które zmieszczą więcej dokumentów i są trwalsze. Możemy zrealizować dla Ciebie teczki w standardowym formacie A4 lub A5. Gwarantujemy zadruk najwyższej jakości w następujących paletach barw: czarny, biały, CMYK oraz CMYK + biały zarówno na awersie, jak i na rewersie. Teczki mogą być dodatkowo uszlachetniane folią oraz wybiórczym lakierem UV.

 

Teczki skoroszytowe

Teczki skoroszytowe niezbędne są wszędzie tam, gdzie nie jesteś w stanie poradzić sobie z chaosem w dokumentacji. Pojedyncze notatki na Twoim biurku już dawno przerodziły się w stertę kartek? Wciąż nie możesz znaleźć odpowiednich umów z klientami? Nie wiesz, gdzie wcisnąłeś ostatnie faktury? Teczki skoroszytowe z firmowym logo to doskonałe rozwiązanie!

Teczki z nadrukiem odrywają jednak więcej ról niż jedynie uporządkowanie firmowych dokumentów. Dzięki nim w elegancki i profesjonalny sposób przekażesz klientowi swoją ofertę lub umowę do podpisania. Teczki skoroszytowe są bardzo pojemne, dlatego nie musisz martwić się, że dokument o większej objętości się do nich nie zmieści.

Teczki skoroszytowe mogą być wykonane w standardowym formacie A4 lub A5, a także w innym, nieprzekraczającym rozmiaru 307x442 mm. Oferujemy Ci możliwość wyboru dowolnego podłoża – jeśli nie wiesz, na jaki papier się zdecydować, skontaktuj się z nami. Teczki zadrukowywane są cyfrowo zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze. Dodatkowo warto zdecydować się ich foliowanie, co sprawi, że pęknięcia przy bigowaniu będą mniej widoczne. Oprócz tego istnieje możliwość uszlachetnienia teczek wybiórczym lakierem UV.

 

Teczki z białą kieszonką

Teczki ofertowe z białą kieszonką sprawią, że potencjalni klienci zawsze będą mieli Twoją wizytówkę przed oczami za każdym razem, gdy sięgną po rzeczoną teczkę. Teczki z białą kieszonką wyróżniają się wyjątkową elegancją i prostotą. Są trwałe, pojemne, a przede wszystkim pomagają budować pozytywny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa.

Teczki z białą kieszonką na wizytówkę wykorzystywane są nawet przez największe firmy – banki, operatorów sieci komórkowej, towarzystwa ubezpieczeniowe itp. Jeśli więc chcesz wywierać wrażenie profesjonalnej i godnej zaufania firmy, zdecyduj się na teczki z nadrukiem już dziś! Oprócz porządkowania dokumentów służą także do reklamy Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki nadrukowanemu logo świadomość marki budowana jest właściwie samoczynnie.

Teczki z białą kieszonką wykonujemy głównie w formacie A4, jednak możemy także zrealizować zamówienie, dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy także duży wybór podłoży do zadruku. Jeśli jednak nie wiesz, na jakie teczki się zdecydować, chętnie pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zarówno awers, jak rewers teczki zadrukowujemy w pełnej palecie barw: czarny, biały, CMYK, CMYK + biały. Proponujemy także uszlachetnienie wybiórczym lakierem UV oraz foliowanie, które zalecamy ze względu na pojawiające się pęknięcia podłoża przy bigowaniu. Gwarantujemy szynką realizację zamówienia i doskonałą jakość zadruku. Zapraszamy!

Gwarantujemy najwyższą jakość!
     
Darmowa wysyłka Poleć Viperprint