x
Każdy użytkownik ma pełny wpływ na dane jego firmy zapisane w systemie. W celu dokonania zmian, należy się zalogować i kliknąć w ikonkę Ustawienia (na górnym pasku w panelu klienta). Zmiany należy zatwierdzić przyciskiem Zapisz zmiany. Wszelkie zmiany danych widoczne będą po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu się. Parametrami, których nie można zmienić poprzez stronę jest login, NIP oraz nazwa firmy. Jeżeli chcesz dokonać zmiany tych danych - skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.


ustawienia


 
Płatności - to przycisk przenoszący do miejsca, w którym możecie Państwo uzyskać informację na temat swoich faktur i ich statusu. Fakturę można wydrukować, jak również zapłacić za pomocą serwisów płatności elektronicznych. 

ustawienia 
Wszystkie grafiki, zdjęcia, pliki pomocnicze i opisy znajdujące się naszej stronie WWW są zastrzeżone prawem autorskim. Jeżeli chcesz z nich skorzystać w celu promocji i prezentacji produktów u nas drukowanych - skontaktuj się z nami: marketing@viperprint.pl
Produkty offsetowe drukujemy w nakładach podanych na stronie. Druk w większych nakładach jest możliwy, ale wówczas konieczny jest kontakt z naszym działem kalkulacji: kalkulacja@viperprint.pl.
Druk cyfrowy pozwala na zamówienie pojedynczej sztuki, i jest najbardziej opłacalny w małych nakładach. 
W druku cyfrowym podczas składania zamówienia należy w polu Ilość wpisać liczbę potrzebnych egzemplarzy .
Jednym z niepodważalnych walorów druku cyfrowego jest jego szczególna opłacalność przy niskich nakładach. Dlatego nasz system pozwala na złożenie zamówienia już od JEDNEJ sztuki.
Numeracja papierów została wprowadzona w celu ułatwienia Państwu składania zamówień w oparciu o wzorniki papierów.
Znajomość numeru papieru nie jest konieczna do złożenia zamówienia. Papier do zamówienia można również wybrać korzystając z Galerii papierów lub Listy.
Odpowiedź jest prosta. Druk cyfrowy jest wręcz stworzony do druków personalizowanych. W chwili obecnej dla większości produktów są dostępne dwie opcje personalizacji: numerowanie oraz nadruk grafiki. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przygotować plik  przeczytaj więcej o personalizacji
Szczegółowe informacje jak przygotować prace do druku na papierach ozdobnych znajdą Państwo w dziale Pomoc - Druk na papierach ozdobnych
Gwarantujemy najwyższą jakość!
     
Darmowa wysyłka Poleć Viperprint