x

Katalogi

Katalogi szyte i klejone

Drukarnia ViperPrint oferuje największą w Polsce gamę rodzajów katalogów i broszur. Jeśli poszukujesz dobrego sposobu na przedstawienie swojej oferty drukowany katalog będzie dla Ciebie właściwym rozwiązaniem. Broszury dostępe są zarówno w wersji szytej, klejonej, jak i spiralowanej. Posłużą jako instrukcja, prospekt firmowy, gazetka z marketu, katalog produktów lub usług, czasopismo lub książka. 

Katalogi szyte
Tutaj znajdziesz katalogi w większych nakładach. Jeśli masz zapotrzebowanie na wydruk gazetki marketu, czasopisma, dziennika, magazynu lub masz szeroki katalag produktów do pokazania - to jest oferta dla Ciebie. A może potrzebujesz krótkiej broszurki, przedstawiającej program Twojego eventu - tutaj możesz zrealizować zamówienie już od 10 sztuk. Oferujemy szerokie możliwości jeśli chodzi o dobór okładki, papieru i wykończenia.


Katalogi klejone PUR
To katalogi z najwyższej półki, klejone najlepszą metodą, która nie powoduje wypadania kartek. Tutaj zrelizujesz druk książek w miękkej okładce, magazynów, prestiżowych firmowych prospektów. 

Broszury spiralowane - jeśli koniecznie potrzebujesz luźniejszego połączenia kartek spiralą - wybierz tą kategorię. Karty menu, instrukcje, fotoalbumy to tylko niektóre z zastosowań tego rozwiązania

Gwarantujemy najwyższą jakość!
     
Darmowa wysyłka Poleć Viperprint