x

Katalogi i karty menu

Katalogi szyte i klejone

Drukarnia ViperPrint oferuje największą w Polsce gamę rodzajów katalogów i broszur. Zrealizujesz u nas druk katalogów dokładnie takich jakie potrzebujesz. Wykonujemy katalogi o różnych metodach łączenia kartek: zszywane, sklejane na gorąco oraz przy użyciu reaktywnego kleju poliuretanowego PUR, jak również łączone przy użyciu spirali. Zakres dostępnych formatów katalogów jest również bardzo duży: od najczęściej stosowanego formatu A4, po formaty kwadratowe, podłużne czy mniejsze (przeznaczone np. na instrukcje sprzętu.). Swój katalog możesz spersonalizować również dobierając odpowiednią okładkę, podłoże (a wśród nich podłoża ekologiczne), rodzaj foliowania, ilość kartek i wykończenia ozdobne. Jeśli więc poszukujesz dobrego sposobu na przedstawienie swojej oferty, to drukowany katalog będzie dla Ciebie właściwym rozwiązaniem. Broszury dostępe są zarówno w wersji szytej, klejonej, jak i spiralowanej. Posłużą jako instrukcja, prospekt firmowy, gazetka z marketu, katalog produktów lub usług, czasopismo lub książka.

Katalogi szyte

Tutaj znajdziesz katalogi w większych nakładach. Jeśli masz zapotrzebowanie na wydruk gazetki marketu, czasopisma, dziennika, magazynu lub masz szeroki katalag produktów do pokazania - to jest oferta dla Ciebie. A może potrzebujesz krótkiej broszurki, przedstawiającej program Twojego eventu - tutaj możesz zrealizować zamówienie już od 10 sztuk. Oferujemy szerokie możliwości jeśli chodzi o dobór okładki, papieru i wykończenia.
 

Katalogi klejone PUR

To katalogi z najwyższej półki, klejone najlepszą metodą, która nie powoduje wypadania kartek. Tutaj zrealizujesz druk książek w miękkej okładce, magazynów, prestiżowych firmowych prospektów. Katalogi klejone klejem PUR zachwycają wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Katalogi klejone metodą PUR są w stanie wytrzymać znacznie więcej niż te klejone tradycyjnymi technikami łączenia kartek. Dzięki zastosowaniu klejenia PUR grzbiet katalogu jest solidny, jak również elastyczny - katalog może być otwarty niemal "na płasko", a zadruk można wykonać do samej krawędzi strony. Klejenie PUR wpływa również na estetykę wykonania katalogu i jest pierwszym wyborem dla grubych opraw i wielostronnicowych prac (np. książki czy albumy). To rozwiązanie, które nawet przy 200-stronnicowych książkach nie wymaga dodatkowego szycia. Katalogi PUR dostępne są oczywiście w wielu wariantach, zarówno jeśli chodzi o dobór formatu, okładki czy papieru.

Katalogi klejone Hot-melt

Katalogi klejone tradycyjną metodą kleju na gorąco również dostępne są w naszej ofercie. Jest to tańsza metoda klejenia, co wpływa na niższe ceny katalogów. Klejenie na gorąco zapewnia dobrą trwałość wykonania i równiez jest często stosowane w wykonaniu takich materiałów drukowanych jak: czasopisma, magazyny czy firmowe katalogi z ofertą sklepów.


Broszury spiralowane

Jeśli koniecznie potrzebujesz luźniejszego połączenia kartek spiralą - wybierz tą kategorię. Karty menu, instrukcje, fotoalbumy to tylko niektóre z zastosowań tego rozwiązania

 

Katalogi to sprawdzony sposób, w jaki prezentujemy ofertę firmy. Właśnie z tego powodu warto zadbać o to, by wszelkie katalogi czy karty menu czy inne materiały, ilustrujące to, co możemy zrobić dla klienta, miały elegancką formę. Katalogi to najlepszy sposób na przekazanie kontrahentom aktualnych ofert lub zapoznanie ich z możliwościami Twojego przedsiębiorstwa. Ponadto katalogi mogą sprawdzić się również w innych sytuacjach. Doskonale odgrywają rolę kart menu, map, książek kucharskich czy notesów. Poznaj katalogi z własnym zadrukiem z drukarni internetowej Viperprint.

 

W naszej ofercie odnajdziesz kilka rodzajów katalogów, które możesz wykorzystać do różnorakich celów. Katalogi klejone to jedne z częściej wybieranych wariantów. Zwykle kojarzą się z drukiem książek, jednak mogą być też używane do prezentacji obszernych ofert. Posiadają miękką okładkę, dzięki czemu są odporne na zniszczenia. Firmowy prospekt w formie katalogu klejonego z pewnością na długo zapisze się w pamięci Twoich kontrahentów.

 

Katalog szyty różni się od klejonego techniką łączenia kartek. Jest jednak niemal równie solidny i trwały. Doskonale sprawdza się zarówno do prezentacji ofert, jak i w roli karty menu. Może być wydrukowany w różnych rozmiarach oraz na papierze o różnorakiej gramaturze. Istnieje możliwość wyboru okładki katalogu o innej gramaturze i z dodatkową opcją uszlachetnienia.

 

Katalogi spiralowane to nowoczesna forma prezentowania oferty. Świetnie sprawdzą się także jako karty menu w casualowych restauracjach. Dają też wiele możliwości - można wyposażyć je w okładki, wydrukować na różnym podłożu, wybrać kolor i miejsce spiralowania. Idealnie nadają się także jako kalendarze dla pracowników czy klientów - nadrukowując na nich swoje logo, zyskasz doskonałą reklamę.

 

Kolejnym produktem w naszej ofercie są foldery reklamowe. To stosunkowo tania alternatywa dla katalogów szytych, klejonych i spiralowanych. Foldery dobrze sprawdzają się zarówno w roli ulotek, jak i do prezentacji firmowej oferty czy menu. Foldery zwykle składamy na trzy części i zadrukowujemy w pełnej palecie barw.

 

Oprócz wyżej wymienionych materiałów możesz stworzyć również inne - niestandardowe. Jeśli masz pomysł na oryginalny katalog, folder lub inną formę prezentacji własnej oferty, skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy wyjątkowe materiały dla Twojego przedsiębiorstwa.

 

 

Katalogi szyte

Katalogi szyte to produkty naprawdę wysokiej jakości. Można wykorzystać je do wydruku firmowych ofert lub kart menu. Mogą być wykonane w wielu wariantach - dają właściwie nieskończone możliwości. Zarówno ich zastosowanie, jak i ostateczny wygląd zależą w dużej mierze od Twojej wyobraźni. W Viperprint zrobimy wszystko, by stworzone katalogi szyte w pełni Cię usatysfakcjonowały!

 

Nasze katalogi szyte z Twoim zadrukiem mogą występować w wersji bez okładek lub z nimi. W tej kwestii dajemy Ci spory wybór: okładki do katalogu drukujemy na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o wysokiej gramaturze (170-350 g). Dodatkowo proponujemy Ci uszlachetnienia w postaci foliowania - również błysk lub mat. Foliowanie wykonujemy jedno albo dwustronnie. Oprócz tego możemy wybiórczo wykorzystać lakier UV. Te możliwości pozostawiamy do Twojej dyspozycji.


Format katalogu również zależy od preferencji klienta. Standardowo polecamy rozmiar A4, jednak możemy także zaproponować A6, A5, DL lub kwadrat o wymiarach 210x210 mm. Strony w katalogu szytym zadrukowujemy dwustronnie w pełnej palecie barw. Jako podłoże możesz wybrać papier kredowy błysk lub mat (130-170 g) albo offset 90 g.

 

Dużą zaletą katalogów szytych jest możliwość połączenia aż 60 zadrukowanych stron! Kartki mogą być zszyte zszywką prostą lub zszywką z oczkiem, która umożliwia wpięcie katalogu do segregatora. Podczas składania zamówienia należy także wybrać miejsce szycia - po dłuższym lub krótszym boku. 


Katalogi szyte w Viperprint tworzymy z najwyższą starannością, a równocześnie dbamy o to, byś otrzymał zamówione materiały w możliwie najkrótszym czasie. Gwarantujemy doskonałą jakość produktów oraz dostarczenie zrealizowanego zlecenia pod wskazany adres. Czekamy na Twoje zamówienie!

 

Katalogi spiralowane

Katalogi spiralowane są niezwykle uniwersalne. Dobrze sprawdzą się jako karty menu w restauracjach, ale także spisy przepisów kulinarnych, notesy firmowe z dodatkowymi informacjami, mapy, a nawet broszury. Są bardzo wytrzymałe - mogą być wyposażone w okładki. Uniwersalność katalogów spiralowanych sprawia, że zyskały one dużą popularność wśród przedsiębiorców.

 

Katalogi spiralowane z drukarni internetowej Viperprint to produkt najwyższej jakości, którego finalny wygląd zależy od Twojego projektu. Dajemy Ci możliwość stworzenia różnych wariantów katalogów - od tych najmniejszych, bez okładek i z minimalną liczbą kartek, aż po katalogi w formacie A4 do 200 stron. Jeśli w formularzu zamówienia nie ma rozmiaru, rodzaju papieru lub innych elementów, na których szczególnie Ci zależy, skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania!

 

Katalogi spiralowane - jak zamówić?

Aby zamówić katalogi spiralowane w drukarni internetowej, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że prześlesz nam stworzony projekt i wypełnisz formularz. Proponujemy Ci różne formaty katalogów: od 210 x 210 mm, przez A6 i A5, aż do A4. Nasze produkty zadrukowywane są dwustronnie w pełnej palecie barw. Jako podłoże wykorzystujemy papier kreda mat lub błysk w gramaturze od 130 do 350 g albo offset 90 g. 

Zaprojektowane katalogi możesz wyposażyć w okładki. W tym przypadku dajemy Ci mnóstwo opcji. Wybierz okładki z połyskiem lub bez, z dodatkowym foliowaniem albo uszlachetnianiem przy pomocy lakieru UV. Spraw, by Twoje katalogi robiły wrażenie!

 

Liczba kartek w katalogu spiralowanym może być naprawdę różna. Zwykle łączymy ze sobą minimalnie 16 stron, maksymalnie zaś - 200. Po sprecyzowaniu powyższych wymagań wystarczy zdecydować jeszcze o kolorze spirali, miejscu spiralowania oraz ewentualnym dodatku okładki przezroczystej!

Po złożeniu zamówienia sprawdzimy Twój plik, a zlecenie wykonamy w możliwie najkrótszym czasie. Gwarantujemy wysoką jakość usług i zadruk z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn poligraficznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Foldery reklamowe

Składane foldery reklamowe świetnie sprawdzą się właściwie w każdej branży. Bez względu na to, czy prowadzisz biuro podróży i chcesz wręczyć klientom broszurę z najnowszymi ofertami, czy też zajmujesz się gastronomią, usługami fryzjerskimi lub kosmetycznymi, jesteś właścicielem kwiaciarni - we wszystkich tych przypadkach foldery reklamowe zdadzą egzamin! Zobacz, jak łatwo zamówisz najwyższej jakości foldery w drukarni internetowej!

 

To, jak będzie wyglądał Twój folder reklamowy, zależy głównie od Twojego pomysłu. Graficzny projekt musisz przesłać do drukarni wraz z wytycznymi, dotyczącymi broszury. W Viperprint dajemy Ci szereg możliwości, dzięki czemu stworzysz naprawdę oryginalne foldery reklamowe. Przede wszystkim warto zastanowić się nad formatem materiałów reklamowych. Dajemy Ci całą gamę możliwości! Stworzymy dla Ciebie zarówno foldery niewielkich rozmiarów, jak i te naprawdę spore, np. A2 do A3 czy mapy.

 

Wszystkie foldery reklamowe zadrukowujemy dwustronnie w pełnej palecie barw na podłożu kreda mat lub błysk o gramaturach od 130 do 250 g. Proponujemy również dodatkowe uszlachetnienia w postaci foliowania matowego lub błyszczącego. Foliowanie zwiększa trwałość folderów reklamowych oraz maskuje naturalne pęknięcia podłoża, które mogą pojawić się podczas składania.


Drukarnia internetowa Viperprint to gwarancja produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by złożyć zamówienie na foldery reklamowe. Zlecenie przesyłasz jednym kliknięciem, a my dostarczamy gotowy produkt wprost pod wskazany adres. Już dziś stwórz oryginalne foldery reklamowe dla Twojej firmy i zachwyć klientów. Współpraca z Viperprint się opłaca!

 

Karty menu restauracji - zadbaj o spis swoich potraw!

Komu potrzebne kuchenne rewolucje, kiedy można zaskoczyć gości takim menu? Niepowtarzalne, indywidualnie i dobrane do charakteru miejsca karty menu sprawią, że każdy nabierze apetytu na serwowane potrawy. Mniejsze formaty doskonale sprawdzą się także jako wykaz usług w hotelu, salonie kosmetycznym czy prywatnej przychodni. W naszej kolekcji każdy lokal znajdzie odpowiednie dla siebie kombinacje. Możliwość pokrycia menu folią, a także lakierem wybiórczym UV czy wykonanie tłoczenia gwarantuje, że będzie ono trwałe, wykwintne i jedyne w swoim rodzaju.

 

Karty menu to podstawa, aby klient mógł złożyć zamówienie w Twojej restauracji, dzięki niej możesz właśnie zawrzeć umowę sprzedaży ze swoim gościem. Karta menu jest również swoistą wizytówką Twojej jadłodajni oraz zawierają informację o tym, co dokładnie możesz w niej znaleźć. Wybierając projekt, jaki będziesz chciał zastosować w każdej ze swoich kart, musisz wziąć pod uwagę typ gości, jacy najczęściej odwiedzają Twój lokal, oraz jakie najczęściej bywają ich oczekiwania.

 

Karta menu restauracja - personalizowana specjalnie pod Ciebie i Twoich klientów!

 

Korzystając z naszych usług, możesz pokusić się o zaprojektowanie spersonalizowanej karty menu dla swojej nieruchomości. Możliwość takiego wyboru z pewnością daje Ci nie tylko większe pole do działania, lecz również indywidualnego wykonania i wydrukowania wszystkich swoich kart. Możesz dostosować wszystkie z Twoich kart menu do układu funkcjonalnego Twojej restauracji, jej wystroju i kolorystyki.

 

Karty menu - okolicznościowe menu na specjalne okazje

 

Jeśli kierujesz hotelowym serwisem, z pewnością wiesz, jak ważne są karty menu okolicznościowe. Musisz być świadomym tego, że karta, to bardzo ważny instrument marketingowy. Pamiętaj również, że przed wprowadzeniem do karty nowych specjałów, musisz zaprezentować je całemu swojemu personelowi. Okolicznościowe karty są przygotowywane zazwyczaj dla lokali, które zajmują się obsługami dużych uroczystości i wszelkiego rodzaju imprez. Jeśli zależy Ci na prawidłowej kolejności, czy porządku, możesz sporządzić osobną kartę do zimnych i ciepłych napojów, to wszystko zależy od Ciebie i Twojej restauracji!

 

Nie wiesz, jak ma wyglądać Twoja karta menu?

 

Jeśli akurat zaczynasz swoją przygodę z kulinarnymi tajemnicami i dopiero wkraczasz do świata gastronomii, to warto poznać podstawowe zasady jak ułożyć idealne i kompatybilne z lokalem menu! Musisz być świadomy tego, że klienci nie tylko patrzą na to, co dokładnie znajduje się w karcie, lecz również, jak ona wygląda i czy pasuje do obecnego wystroju knajpy. Dania regionalne z lokalnymi produktami, z pewnością muszą zająć miejsce w Twojej karcie. Układ, na jaki się zdecydujesz, będzie prezentował się dokładnie tak, jak tego sobie zażyczysz, ponieważ to właśnie w Viperprint możesz spersonalizować swoje karty menu, dokładnie tak, jak będziesz tego chciał.

 

Umil zamówienia i czas realizacji dań swoim klientom

 

Klient, który dostaje przejrzystą, zadbane i ciekawe menu, z pewnością spędzi z nią dużo więcej czasu, niż gość z klasyczną kartką papieru w dłoni. Wyjątkowa i osobliwa karta menu nie tylko przyciągnie wzrok każdego z klientów, lecz również zmusi ich do dłuższego wertowania jej stron, a dzięki dłużnym rozważaniom goście z pewnością skuszą się na więcej pyszności, dostępnych w Twoim menu.

 

Stwórz wyjątkową i designerską kartę z własnym logo - druk najlepszej jakości

 

To, czy Twoja karta będzie spełniała potrzeby i oczekiwania gości, zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie. Wszystko uwarunkowane jest od tego, czy Twoja nieruchomość to przydroży pub z "klasycznym" jedzeniem, czy elegancka restauracja z wyjątkowymi potrawami na bazie najcenniejszych produktów spożywczych. Karta menu musi być dopasowana do całej aranżacji i typu restauracji, odstające od wszystkich kart menu, wydrukowane na innym papierze i odmienna grafika bardzo niekorzystnie wpływa na decyzje gości, które dotyczą ich zamówienia. Estetyka i układ to bardzo istotne czynniki, jakie znacząco wpływają na Twój biznes. Zadbaj o każdą z Twoich kart menu!

 

Wizytówka lokalu w efektownym wydaniu - sprawdź druk właśnie u nas!

 

Dzięki naszej ofercie nie musisz się obawiać, że coś pójdzie nie tak, podczas drukowania Twojej karty menu. Każdą czynność wykonujemy z należytą dokładnością i precyzją, tak aby Twoja karta wyglądała naprawdę szałowo i tak, jak sobie tego zażyczysz. Nie wierzysz? - koniecznie sprawdź! Pamiętaj, że menu nie jest żadnym przepiśnikiem czy książką kucharska i nie może znajdować się w nim całą masą przeróżnych propozycji - to może znacznie zniechęcić niektórych z Twoich gości, dlatego dopracuj odpowiednio swoje karty, by odpowiednio dopasować je do swojej nieruchomości.

 

Ułatw pracę kelnerom i zadbaj o dobry kontakt z ofertą restauracji

 

Ładnie i schludnie prezentujące się przedmioty przykuwają znacznie więcej uwagi, co za tym idzie - więcej spędzonego czasu nad analizowaniem wszystkich zawartych w karcie elementów, dlatego warto zadbać o jej aspekty wizualne. Komu potrzebne kuchenne rewolucje, kiedy można zaskoczyć gości takim menu? Niepowtarzalne, indywidualnie i dobrane do charakteru miejsca karty menu sprawią, że każdy nabierze apetytu na serwowane potrawy. Mniejsze formaty doskonale sprawdzą się także jako wykaz usług w hotelu, salonie kosmetycznym czy prywatnej przychodni. W naszej kolekcji każdy lokal znajdzie odpowiednie dla siebie kombinacje. Możliwość pokrycia menu folią, a także lakierem wybiórczym UV czy wykonanie tłoczenia gwarantuje, że będzie ono trwałe, wykwintne i jedyne w swoim rodzaju.

 

Gwarancja najwyższej jakości wydrukowanych menu - karty do restauracji dla każdego lokalu!

 

To waśnie Ty możesz sprawić, aby każdy z Twoich klientów podczas składania zamówienia, dokładnie wiedział, jaka jest częstotliwość zmiany karty menu i jej obszerność, dobrze jest również pokusić się o zawarcie w karcie informacji na temat tego, jaki jest czas realizacji konkretnego zamówienia na różnych etapach.

 

 

 

Gwarantujemy najwyższą jakość!
Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w Polityce prywatności.
Akceptuję
Darmowa wysyłka