x

 

Drodzy Klienci,

 

w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego pragniemy zapewnić Was, że drukarnia ViperPrint podejmuje wszelkie możliwe kroki, aby zapewnić ciągłość procesów realizacji zleceń i obsługi z zachowaniem najwyższej ostrożności. Najważniejsze jest dla nas dobro i bezpieczeństwo Klientów i Pracowników.

Biuro Obsługi Klienta jest do Waszej dyspozycji w godzinach 8 – 18. Praca częściowo odbywa się w trybie Home Office, ale nie przewidujemy z tego tytułu żadnych utrudnień.

Jesteśmy w stałym kontakcie z firmami kurierskimi. Na tę chwilę wysyłka kurierska na terenie kraju odbywa się bez zmian. Wysyłka poza granice również, ale ze względu na zamknięcie granic należy spodziewać się jednodniowego opóźnienia.

Ze względu na zalecenia dotyczące ograniczenia wymiany gotówkowej zawieszamy czasowo możliwość wysyłki paczek pobraniowych, dlatego prosimy o opłacanie zamówień przez systemy płatności online.

Zapewniamy, że jesteśmy przygotowani do podjęcia stosownych działań jakich będzie od nas wymagała dynamicznie zmieniająca się sytuacja.

Bądźcie ostrożni i odpowiedzialni.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół ViperPrint

Gwarantujemy najwyższą jakość!
     
Darmowa wysyłka Poleć Viperprint