x
Drukuj online
Darmowa dostawa na druk
Produkty dla hoteli i restauracji
Program parnerski dla agencji reklamowych
Zarejestruj się - 20% na start
Nie znalazłeś produktu do druku?

Gwarancja terminu realizacji lub zwrot 10% wartości zamówienia

 

 1. Promocja „Gwarancja terminu realizacji lub zwrot 10% wartości zamówienia", później nazywana Promocją, jest organizowana przez Viperprint sp. z o.o., zwanym dalej Organizatorem.
   
 2. Promocja trwa od 10 lutego 2020 r. do 31 marca 2020 r. i obejmuje wyłącznie zamówienia, które zostały złożone w okresie trwania Promocji.
   
 3. W ramach Promocji Organizator gwarantuje terminową realizację zamówień w ramach jednej paczki.
   
 4. Przez terminową realizację rozumie się wysyłkę zamówienia, w terminie nie późniejszym niż deklarowany w panelu użytkownika, w zakładce Zamówienia, pod nazwą Termin wysłania.
  Zamówienia złożone w ramach jednego koszyka mają termin wysyłki równy najdłuższej realizacji i wysyłane są w jednej paczce.

   
 5. W przypadku niedotrzymania gwarancji terminu realizacji Organizator zwraca 10% wartości netto opóźnionego zamówienia w postaci kodu rabatowego, do wykorzystania w kolejnych zleceniach.
   
 6. Kod rabatowy jest ważny do 30 kwietnia 2020 r.
   
 7. Promocja nie dotyczy wysyłek paletowych oraz opóźnień, na które Organizator nie ma wpływu m.in. opóźnienia firm kurierskich, systemów bankowych itp.
   
 8. Aby uzyskać kod rabatowy należy zwrócić się do Działu Obsługi Klienta Organizatora, na adres e-mail info@viperprint.pl
   
 9. Promocja nie dotyczy indywidualnych ustaleń terminów.
Gwarantujemy najwyższą jakość!
     
Darmowa wysyłka Poleć Viperprint