x
 
Wszystkie produkty ze standardowej oferty zamieszczonej na stronie viperprint.pl mają bezpłatną wysyłkę.
Pokrywamy koszty transportu tylko dla paczek krajowych, wysyłanych na terenie Polski.
Dla paczek zagranicznych doliczone będą koszty wysyłki, zgodne z oddzielną taryfą. W szczególnych przypadkach dla zamówień kalkulowanych i nietypowych, nie objętych standardową ofertą mogą zostać doliczone koszty wysyłki - o czym zostaniesz poinformowany w wysłanej wycenie.
bezpłatna wysyłka gratis
W siedzibie naszej firmy, w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, możliwy jest odbiór osobisty Twoich produktów. Możesz wybrać dowolną formę płatności. Zwróć jednak uwagę na fakt, że nie zawsze odbiór osobisty jest możliwy tego samego dnia, na który wskazuje data wysyłki kurierskiej. Z taką sytuacją spotkasz się np. w przypadku druku w systemie Express - często bywa, że produkcja kończy się później, niż otwarte jest nasze Biuro Obsługi. W takim przypadku możesz odebrać zamówiony towar w dniu następnym od godziny 08:00 do 18:00 w siedzibie firmy:
 
ViperPrint sp. z o.o.
ul. Rejtana 25/35
42-202 Częstochowa
 
Informujemy, że w przypadku braku odbioru w wyznaczonym terminie paczka zostanie wysłana przesyłką kurierską (opłata 13 zł netto za paczkę do 30 kg).
Wysyłka realizowana jest przez firmę spedycyjną GLS.
Przesyłka - 0 zł
Pobranie od każdych 30 kg - 4,38 zł
Termin dostarczenia przesyłki przez firmę GLS wynosi 24h (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt ustawowo wolnych od pracy).
Podane ceny dotyczą wysyłek krajowych na teren Polski. Koszty transportu dla wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.
kurier gls
Zasadami wysyłki produktów zarządza automatyczny system. Cała zawartość koszyka wysyłana jest razem jedną paczką po wyprodukowaniu ostatniego z zamówionych produktów. 
Opcja neutralnej wysyłki ma pomóc w jak najszybszym dostarczeniu paczki z produktem do Twojego klienta. Jeśli ją zaznaczysz, paczka z zamówionym towarem
- zostanie wysłana na adres podany w polu adres wysyłki.
- nie będzie oznaczona naszymi danymi, a jako nadawca paczki podana zostanie Twoja firma.

Opcja ta jest przydatna szczególnie wtedy, gdy paczka z produktem ma być dostarczona bezpośrednio do Twojego klienta końcowego.

Faktura VAT do zamówienia możliwa będzie do pobrania w Panelu Klienta, w dziale Faktury. Za opcję neutralnej wysyłki nie pobieramy żadnej opłaty.
przesyłka neutralna noname
Gotowe prace są pakowane w zależności od ciężaru i objętości.
Mniejsze paczki z naszymi produktami wysyłamy do Ciebie w specjalnie dopasowanych pudełkach.

Nie posiadają one oznaczeń naszej firmy, więc możesz je przekazać bezpośrednio finalnemu odbiorcy. Fakturę VAT za zrealizowane zamówienie pobierzesz z naszej strony internetowej.
Następnie całość jest przez nas starannie pakowana. Dodatkowo przesyłkę foliujemy folią stretch zabezpieczając ją przed wilgocią. Tak przygotowana paczka jest bezpieczna i może wyruszyć w drogę do odbiorcy
pudełko z wizytówkami
Duże gabaryty, takie jak np. druk wielkoformatowy w wysokim nakładzie, pakujemy na palety, odpowiednio zabezpieczamy i tak przesyłamy. Z racji tego, że wysyłamy duże ilości paczek i przesyłek paletowych firmami kurierskimi, posiadamy duże doświadczenie jak pakować paczki i palety, by dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.
paleta z drukiem
Informacje szczegółowe dotyczące sposobu pakowania i masy produktów mogą Państwo znaleźć w opisie każdego produktu.
Biznes Karty (1000 szt.) - 1,6 kg
Wizytówki (1000 szt.) - 1,6 kg
Wizytówki Classic (500 szt.) - 0,9 kg
Ulotki 130 (5000 szt.)
- A6 - 12 kg
- A5 - 22 kg
- A4 - 44 kg
- A3 - 88 kg
Ulotki 170 A4 (1000 szt.) - 12 kg
Karty Pocztowe (1000 szt.) - 5,4 kg
Teczki Ofertowe (500 szt.) - 29 kg
Papiery Firmowe (500 szt.) - 2,5 kg
Notesy A5 (100 szt.) - 14 kg
Planery B3 52 kartkowe (50 sztuk) - 33 kg
Planery B2 52 katkowe (50 sztuk) - 67 kg
Kalendarze Biurkowe (500 szt.) - 9 kg
Kalendarze Trójdzielne (100 szt.) - 30 kg
Kalendarze Ścienne B2 (100szt.) - 13 kg

Gwarantujemy najwyższą jakość!

Poleć Viperprint