x
W systemie zamówień ViperPrint Sp. z o.o. możesz dokonać płatności za złożone zamówienia na kilka sposobów. Akceptujemy następujące poniższe formy płatności:
 
Jeśli wybierzesz tę opcję, zapłacisz poprzez system zintegrowanych płatności online. Zaletą tego rodzaju płatności jest szybkość i wygoda obsługi. Pieniądze praktycznie od razu wpływają na nasze konto, zatem należność za wykonywane zlecenie zostaje uregulowana od ręki. Za pośrednictwem systemu PayU.pl można dokonać płatności kartą płatniczą: VISA, MasterCard lub Allekarta lub wykonać szybki przelew z następujących banków:


mBank - mTransfer
MultiBank - MultiTransfer
Inteligo - Płacę z Inteligo
BZ WBK - Przelew24
Pekao - Pekao24Przelew
PKO BP - Płacę z iPKO
Lukas Bank - LUKAS e-przelew
ING - Przelew z ING
BPH - Przelew z BPH (07:00 - 21:00)
Eurobank - płatności online
Meritum Bank
Invest Bank
Alior Bank

 


Nordea Bank - Płać z Nordea (06:00 - 20:00)
Bank BGŻ
Citi Handlowy
Kredyt Bank
Polbank EFG
Raiffeisen Bank
Deutsche Bank
Bank Millenium SA
Credit Agricole
Getin Bank
Bank Pocztowy
PRZELEW TRADYCYJNY - przedpłata (weryfikacja płatności trwa do 3 dni roboczych)

 
PayU po kliknięciu na przycisk "Realizuj" system poprosi Cię o dokonanie płatności i automatycznie przekieruje na stronę, na której należy wybrać metodę płatności.
W zależności od tego wyboru, system krok po kroku wyda odpowiednie instrukcje, po wykonaniu których automatycznie przeniesie Cię z powrotem na stronę ViperPrint i poinformuje, czy proces płatności przebiegł pomyślnie. Jeśli płatność z jakichś powodów nie zostanie zaakceptowana i potwierdzona, system poprosi Cię o wybór innej formy płatności.
rodzaje płatności payu w drukarni

 
Sofort Banking to najszybszy, prosty w obsłudze i bezpieczny proces realizacji płatności. Jest to międzynarodowy system oparty na przelewach bezpośrednich, atestowany przez instytut dozoru technicznego TÜV. Jeśli korzystasz z Sofort Banking, Twoja należność za zamówienie jest niemal od razu widoczna na naszym koncie, otrzymujemy potwierdzenie bezpośrednio po zawarciu transakcji. Za jego pośrednictwem możesz zapłacić z dowolnego polskiego banku, jak również wielu zagranicznych.
 
SOFORT Banking jest certyfikowanym systemem zapewniającym bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych.
 
Certyfikat TÜV. Atestowany system płatniczy
Certyfikat TÜV. Atestowany system płatniczy
Praktyczna opcja dla każdego, kto chce w szybki sposób zapłacić za zamówienie kartą kredytową lub poprzez własne konto PayPal. Po wysłaniu zamówienia zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayPal i poproszony o dokonanie płatności.
Za każdym razem, gdy wybierasz elektroniczną formę płatności za wysłane zamówienie, w Panelu Klienta tworzona jest faktura proforma, na podstawie której dokonasz swojej płatności.

Gotówka przy odbiorze - płatność za pobraniem
Wybór tej opcji oznacza, że decydujsz się na zapłatę "za pobraniem" u kuriera lub przy odbiorze osobistym w siedzibie drukarni ViperPrint Sp. z o.o.
Przelew terminowy - płatność odroczona
Ta forma płatności dostępna jest tylko dla naszych stałych kontrahentów. Klienci posiadający przyznane przez firmę ViperPrint Sp. z o.o. odroczone terminy płatności regulują swoje należności przelewem bankowym w terminie 7 dni roboczych od wystawienia faktury VAT. W przypadku nieterminowej płatności będą naliczane odsetki w wysokości 0,2% od kwoty brutto za każdy dzień zwłoki. Za datę płatności uważa się datę wpływu środków na konto.
W szczególnych przypadkach ViperPrint Sp. z o.o. może zażądać od Klienta przedpłaty przed zrealizowaniem zamówienia.

Gwarantujemy najwyższą jakość!

           
Poleć Viperprint